رزومه شرکت نماماد پاسارگاد

افتخار داریم تا بدینوسیله گروه صنعتی نما ماد پاسارگاد را به عنوان یک شرکت تولیدی، فنی و مهندسی در زمینه طراحی، تأمین و اجرای نیروگاه‌های دیزلی و گازسوز (EPC)، با سابقه بیش از یک دهه خدمت‌رسانی به پروژه‌های زیربنایی این مرز و بوم، دارای مجوز رسمی از وزارت محترم صنعت، معدن و تجارت (پروانه بهره‌برداری به شماره 68240) به حضورتان معرفی نماییم.
این گروه تولیدی و صنعتی توانسته به پشتوانه توان فنی و سابقه طولانی در تأمین تجهیزات و اجرای پروژه‌های متعدد، نمایندگی رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش Original Equipment Manufacturer برندهای CUMMINS،PERKINS و VOLVO و همچنین کمپانی‌های Himoinsa (اسپانیا)، Grupel(Fiat-Iveco) (پرتغال)، Liebherr (سوئیس) و همچنین MAN (آلمان) را به دست آورد. مولد‌های برق ارائه شده به بازار داخلی توسط گروه صنعتی نما ماد پاسارگاد در محدوده توانی 8 الی 3300 کیلوولت‌آمپر برای دیزل ژنراتور و 500 الی 8000 کیلووات برای موتورهای گازسوز می باشد.
دارای پروانه صلاحیت پیمانکاری صادره از سازمان سازمان برنامه و بودجه کشور به شماره 1593020
این گروه صنعتی، به مدد کوشش متخصصین متعهد خود، موفق به کسب عنوان شرکت برتر و اخذ لوح تقدیر و تندیس در زمینه تولید تجهیزات برقی از قائم مقام محترم وزارت نیرو و مدیرعامل شرکت توانیر گردید. همچنین از جمله افتخارات این گروه صنعتی، طراحی، تولید و بهره‌برداری از نخستین نیروگاه سیار مقیاس کوچک در سطح ایران و zمنطقه، به شماره طراحی صنعتی 17955 می‌باشد که در این راستا توانسته زمینه اشتغالزایی برای نیروهای متخصص داخلی و عدم خروج ارز از مملکت عزیزمان را فراهم آورد.
تجربه خدمت‌رسانی به شرکت های نام آشنا و توانمند عرصه‌های “نفت، گاز، پتروشیمی”، “بیمارستانی و درمانی”،”عمران و راه‌سازی”، “انرژی”، “فنی و مهندسی”، “صنعتی و معدنی”، در بسیاری از طرح‌های ملی و زیربنایی، از افتخارات ماست.
شبکه خدمات پس از فروش این شرکت در سطح کشور پاسخگوی نیاز خریداران محترم جهت تأمین قطعات یدکی و خدمات مورد نیاز دوره ی گارانتی و پس از این دوره بوده و در این راستا، قابلیت فنی و مهارت‌های نیروی انسانی شرکت نماماد پاسارگاد با تأیید و نظارت مداوم شرکت‌های اروپایی و انجمن ملی استاندارد ایران همراه می باشد.
پشتیبانی فنی گارانتی و دوره 15 ساله خدمات پس از فروش، در مقیاس و کیفیت استاندارد شرکت‌های بین‌المللی، از اهم وظایف شرکت نماماد پاسارگاد می¬باشد.
همچنین وجود اتاق تست (Test Room) مطابق با استانداردهای بین‌المللی در کارخانه¬ی شرکت نماماد پاسارگاد، امکان تست دستگاه‌ها تا توان 1000 کیلووات را فراهم نموده است.

برخی از مشتریان نماماد پاسارگاد

جهت مشاهده برخی پروژه های انجام شده ؛ از طریق دکمه ذیل اقدام نمایید :

مشاهده برخی پروژه ها