دیزل ژنراتور در ونک

دیزل ژنراتور در ونک : در هر شهری که ما در آن زندگی می کنیم ، خیابانی از سایر خیابان هایش مشهورتر بوده ، محل خاصی برای تفرج و تفریح وجود دارد که حتی مهمانان خارجی نیز سراغشان را می گیرند ، مرکزی برای تجمع ادارات دولتی و شرکت های خصوص شهر وجود دارد و عموماً همانند تنه اصلی شهر ، شاخه های فراوانی به آن متصل می شوند . در خصوص شهری مانند تهران که بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر ایران است ، همین ویژگی ها تا حدودی دیده می شود ، با این تفاوت که این ساقه اصلی بیش از یک مورد می باشد .

بی تردید خیابان های فراوانی در تهران وجود داشته که هریک هزاران نفر را در دل خود جای داده ، به تنهایی امکانات شهری کوچک را داشته و لذت قدم زدن در آن ها با چیز دیگری برابری نمی کند ، اما در این میان خیابان ولیعصر به عنوان بلندترین خیابان خاورمیانه به نحوی دیگر خودنمایی می کند . این شریان ارتباطی پر اهمیت تهران که از میدان راه آهن شروع شده و به میدان تجریش می رسد ، در راستای خود شناسنامه ای از این شهر ارائه می دهد که می توان سیر تغییر و تحول فرهنگ ، سنت و اعتقادات مردم تا تغییر نحوه معماری ، پوشش و سطح مالی آن ها را نیز مشاهده کرد . خیابان ولیعصر با خیابان ها و بزرگراه های فراوانی از قبیل مولوی ، امام خمینی ، جمهوری اسلامی ، انقلاب اسلامی ، طالقانی ، مطهری ، حقانی و مدرس تقاطع داشته و میادین مهمی همچون منیریه ، ولیعصر و تجریش را در راه خود می بیند ، اما در این میان میدان ونک به نحوی دیگر خودنمایی می کند . همانطور که در مقدمه این مقاله گفته شد ، مکان های زیادی در تهران وجود داشته که قطب ترابری و تجارت می باشند که میدان ونک نیز یکی از همین نقاط است .

وجود ادارات دولتی و شرکت های خصوصی در کنار منازل مسکونی این ناحیه و خیابان های اطراف آن از قبیل جردن ، حقانی ، میرداماد ،گاندی ، ونک ، ملاصدرا ، برزیل ، توانیر و از همه مهمتر امتداد خیابان ولیعصر سبب شده است تا در کنار جای دادن این حجم از مصرف کننده در دل خود ، تامین انرژی آن نیز با مشکلات فراوانی روبرو شود . از این روی گروه صنعتی نما ماد پاسارگاد به عنوان عرضه کننده دیزل ژنراتور در ونک آماده است تا از تامین انرژی سازه های این ناحیه با دیزل ژنراتور ، پشتیبانی و در صورت قطعی آن تامین نماید . دیزل ژنراتور در ونک سبب می شود تا قطعی برق که به تعطیلی موقتی کار و به اقتضای آن ضرر مالی منتهی می شود ، دیگر عاملی دردسر ساز نبوده و با فعالیت موازی این دستگاه ، تامین انرژی از لیست دغدغه های مدیران خارج شود